?

Gece Sükuneti Görevi Nasıl Yapılır

Metin2 tamamlamamız gereken görevler üzerine kurulu bir oyundur. Oyuna ilk başlarken dahi amaç görevleri tamamlayıp level atlamak ve oyunda ilerlemek olarak dikkat çekmektedir. Gittikçe de zorlaşan görevler savaşçıları ve dolayısıyla kullanıcıları da ciddi olarak zorlaya bilmektedir. Böyle durumlarda da kişiler görevleri nasıl tamamlayacaklarını bilemezler. Kişileri zorlayan bir başka görev de gece sükuneti görevi olarak dikkat çekmektedir.

 

Bu görevde amaç yüzbaşının uyumasını sağlamaktadır. Bir ilaç oluşturacağız. Baek-Go ve ardında da ikinci köy olan Yu Hwan’ a gitmemiz gerekecektir. Yu Hwan’ da bunun bir ilacı olmadığını söyledikten sonra yüzbaşıya geri döneriz. Daha sona yüzbaşı ise bize kendi hikayesini anlatmaktadır. Bu hikayeye göre yüzbaşı vadideki tapınak etrafında bulunan işkencecileri öldürmek üzerinde bir görev vermektedir. Daha sonra ise görev buradan başlamaktadır. Seçenekler arasından ise kolay seçeneğini seçtikten sonra yapmamız gereken tapınağın etrafına giderek karanlık işkenceci ve karanlık haberci adı verilen bu kişileri öldürmemiz beklenmektedir. Bunları öldürdükten sonra ise yüzbaşının bize vermiş olduğu görevi tamamlamış oluruz.

 

Bu görevin ise güzel bir ödülü bulunmaktadır. Buna göre 270.000 yanglık bir ödül kazanacaksınız. Aynı zamanda tecrübe puanı kazanacaksınız ve kırmızı iksir kazanacaksınız. Gece sükuneti görevi ödülü bol bir görev olduğundan dolayı kullanıcılar arasında oldukça sevilmektedir. Görevi tamamladıktan sonra yüzbaşının uyku problemi de geçmiş olacaktır.

Yazan: admin      Okunma: 24753      Tarih: 08.01.2019      Etiketler: metin2 pvp , pvp serverler , pvp tanitim ,


Serverlar.org

Son Yıllarda Genç Nesilin Bilgisayar Kullanma Amacına Bakmış Olursak, Çoğu Kullanıcıların Zamanını Online Oyunlarla Geçirdiğini Göreceğiz. Bu Genç Nesil Kendini Daha çok Metin2 Pvp Serverler'e Kaptırmış Durumdadır. Sitemizin Amacı İse En Güncel Metin2 Pvp Serverler'i Oyuncularla Paylaşımda Bulunmasıdır. Sitemizde Tanıtımı Olan Bu Online Oyunlar; Metin2 Pvp Serverler, Metin2 Pvp Serverlar Ve Metin2 Pvp'dir. Sitemizi Ziyarette Bulunan Bütün Oyunculara İyi Oyunlar Dileriz


Bu Web Sitesi Serverlar.ORG Bünyesine Aittir © Tüm Hakları Saklıdır